Przejdź do treści

O nas

Działalność artystyczną rozpoczęliśmy w 2006 roku cyklem dużych koncertów pt. "Odyseja Muzyczna", w których udział wzięli znakomici soliści znani z polskiej sceny i estrady oraz telewizji. W trakcie rozwoju działalności zrealizowano wiele pomysłów autorskich prezentowanych z udziałem znakomitej Orkiestry OBLIGATO założonej i kierowanej przez Jerzego Sobeńkę.
Obecnie, Agencja zajmuje się również w coraz większej mierze prezentacją artystów zagranicznych. Największym z dotychczas zrealizowanych przedsięwzięć tego typu był koncert znnego włoskiego duetu Al Bano i Romina Power, który odbył się w TAURON Arena Kraków
Agencja Artystyczna 'Violin & Piano' zajmuje się również wyszukiwaniem i promowaniem młodych artystów i organizowaniem koncertów z ich udziałem. Jednym z tego efektów są nowo powstałe kompozycje Jerzego Sobeńki do słów Jacka Cygana.
Wielokrotnie współpracowaliśmy z Telewizją Polską - TVP Kraków. Dzięki temu współdziałaniu zrealizowano i prezentuje się na antenie TVP Kraków pięć dużych, kilkuodcinkowych koncertów.

Kontakt:

e-mail: agencja@vandp.eu
tel. 664 464 840

Jeśli chcesz uzyskać bieżące powiadomienia o kolejnych wydarzeniach artystycznych organizowanych przez naszą Agencję zapisz się na newsletter.
Powrót
do strony głównej

Wróć do spisu treści